Kdo jsme?

Bezpečnost především

Jsme mladá dynamická společnost, zaměřující se na bezpečnost v IT. Od roku 2014 pomáháme firmám i jednotlivcům od nastavení sítí, přes šifrování,  zabezpečení webových aplikací a dat. Účastníme se největších mezinárodních technických konferencí, kde nejen čerpáme informace o aktualitách z rychle se měnícího internetového prostředí, ale zároveň tam přednášíme a informujeme širokou veřejnost o hrozbách, které internet a celkově moderní technologie přináší. Věřili byste například, že bez správného zabezpečení dokážeme do 5 minut přesně zanalyzovat, které webové stránky právě prohlížíte, aniž bychom Vám koukali přes rameno? Pokud nevěříte, ozvěte se nám, my Vaše zařízení otestujeme (hackneme:)) a následně navrhneme možná řešení zabezpečení. Věřte, že je lepší pozvat si nás dříve než k Vám dorazí skutečný hacker a odcizí Vaše citlivá data.  

Filip má mnohaleté zkušenosti v oblasti bezpečnosti pro korporátní infrastrukturu a koncová zařízení. V minulém roce uskutečnil několik objevů odhalujících bezpečnostní chyby u firem jako Nissan, Target nebo Google play, které byly pokryté hlavně zahraničními novinami jako New York Times, Daily Mail, USA Today, Forbes, TechCrunch a mnoha dalšími. V posledních letech je Filip zodpovědný hlavně za mobilní bezpečnostní aplikace ve společnosti Avast Software.

Security bloggers network

David Fišer - bezpečnostní expert

David se posledních 6 let zabývá různými bezpečnostními hrozbami. Od malwaru pro platformu Windows, kde se podílel na analýze české varianty bankovního viru Tinba, či webové zranitelnosti mezi něž patří populární SQL injection, XSS, CSRF útoky až po zabezpečení IoT zařízení. Zároveň rád programuje, analyzuje zdrojové kódy a zdolává různé výzvy.

Security bloggers network 

Julia Szymanska - Social networking

Julia žije sociálními sítěmi. Má bohaté zkušenosti nejen z oblasti marketingu a komunikace, ale také jako školitelka. Posledních šest let se věnovala otázkám bezpečnosti a soukromí v sociálních médiích ve společnosti Avast Software. Přednáší na mezinárodních konferencích (BabelCamp, Social Media Thursday Poland, HRdays Slovensko) a na Karlově Univerzitě v Praze. Její články si na blogu přečetly již více než 4 milióny čtenářů na celém světě. 

Zabezpečíme Váš digitální svět